Trudne i "beznadziejne" przypadki - zapraszamy - to nasza specjalność!

Doświadczenia nabyte w toku kilkuletniej działalności w wąskiej specjalizacji serwisu kotłów gazowych, głownie firm: Termet, Saunier Duval, Vaillant, De Dietrich, Ferroli i in, poparte zaawansowaną wiedzą techniczną w dziedzinie maszyn i urządzeń energetycznych (jestem doświadczonym inżynierem energetykiem) pozwalają mi skierować ofertę swych usług w szczególności do tych z Państwa, którzy borykają się z poważnymi problemami w eksploatacji zarówno najnowocześniejszych jak i starszych pieców gazowych Vaillant, Termet, De Dietrich, Saunier Duval, Ferroli, Wolf.

Jeśli Państwa kocioł wykazuje usterkę lub nieprawidłowość w działaniu, której nie udało się usunąć mimo wielu wizyt różnych serwisantów, jeśli słyszycie Państwo od każdego inną diagnozę problemu a kolejne naprawy okazują się nieskuteczne, jeśli w końcu usłyszeliście Państwo diagnozę, że urządzenia naprawić się "nie da" i jedynym rozwiązaniem jest wymiana go na nowe - gorąco zachęcam do skontaktowania się ze mną. W ciągu ostatnich kilku lat rozwiązałem setki tego rodzaju trudnych problemów, z którymi Klienci borykali się nierzadko i przez kilka lat oraz pokaźną liczbę kolejnych bezskutecznych napraw.

Chociaż 99% urządzeń da się napawić (z wyjątkiem przypadków, gdy nie są już dostępne części zamienne do danego modelu), to nie zawsze jest to opłacalne. Zdarza się, że koszt naprawy były zbyt duży w stosunku do wartości urządzenia i jego ogólnego stanu technicznego. W taki przypadku możecie Państwo liczyć na rzetelną diagnozę sytuacji i pomoc w podjęciu decyzji o naprawie lub też wymianie urządzenia. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że nie prowadzę sprzedaży ani montażu urządzeń i dzięki temu mogę być obiektywny - nie mam żadnego interesu w tym, by sprzedać Państwu nowy kocioł. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że rezygnację z naprawy i wymianę na urządzenie nowe zarekomenduję wyłącznie wtedy, gdy rzeczywiście naprawa będzie nieopłacalna lub nieuzasadniona technicznie.

mgr inż. Maciej Miłek