Oferujemy Państwu pełen zakres usług serwisowych kotłów Termet i podgrzewaczy wody firmy Termet we Wrocławiu, zarówno modeli starszych, jak i współcześnie produkowanych. Posiadamy status Autoryzowany Serwis Firmowy Termet, a zatem wykonujemy: pierwsze uruchomienia, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy i konserwacje wszystkich modeli Termet.

Posiadamy obszerny magazyn części zamiennych do kotłów Termet, co umożliwia serwisowi szybkie usunięcie typowych usterek. Dotyczy to także starszych modeli np Termet-23-07 czy 23-17 a więc kotłów Termet do których nie wszystkie nowe części zamienne są już dostępne. W takich przypadkach proponujemy części używane udzielając na nie pisemnej gwarancji.

Naszym priorytetem jest NAPRAWA kotłów Termet zamiast często spotykanego podejścia polegającego na w pierwszej kolejności wymienianiu kosztownych części. Staramy się by naprawa nie kosztowała więcej niż to jest konieczne.

Usługi najczęściej wykonywane przez Serwis Termet we Wrocławiu to: naprawy kotłów i przepływowych podgrzewczy wody Termet, przegląd kotlów Termet, pierwsze uruchomienia (podbicie gwarancji), doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu kotła Termet, kontrole sprawności i regulacje.

Zainteresowanych zapraszamy do przejrzenia krótkiej galerii zdjęć z serwisu kotłów Termet we Wrocławiu.