Jeśli posiadacie Państwo urządzenie firmy innej niż wymienione jako przez nas obsługiwane, a nie jest możliwe skorzystanie z usług serwisu specjalizującego się w obsłudze urządzeń tej marki (np w sytuacji gdy firma przestała istnieć), prosimy zadzwonić, zapytać, w miarę możliwości postaramy się pomóc.

Spośród mniej popularnych marek mamy doświadczenie i pewną ilość podstawowych części zamiennych umożliwiających serwis kotłów: Sabal, Steggles, AR-MSC 20, Elgaz, Elka i innych rodzajów kotłów starszego typu, w szczególności tzw. "rzemieślniczych" gazowych kotłów stojących pochodzących z lat osiemdziesiątych.

Prowadzimy także pogwarancyjny serwis Demrad Wrocław choć występują w tym przypadku  problemy z dostępnością części zamiennych - możemy rozwiązać tylko niektóre problemy w niektórych modelach tych kotłów.

Często podejmujemy się obsługi i naprawy kotłów nietypowych, rzadko spotykanych, wyprodukowanych przez firmy, które przestały już istnieć, albo też nie posiadają już przedstawicielstw w Polsce. Oczywiście nie możemy obiecać że pomożemy w każdej sytuacji, nie zawsze możliwa jest naprawa urządzenia, choćby z powodu braku części zamiennych lub braku jakiejkolwiek dokumentacji technicznej, ale jeśli będzie taka możliwość, spróbujemy rozwiązać problem.