2M Serwis to rodzinna firma kontynuująca kilkunastoletnie doświadczenie w branży serwisu urządzeń techniki grzewczej. W latach dziewięćdziesiątych mój ojciec, inż. Aleksander Miłek, zaczynał swą działalność od serwisowania urządzeń dziś już rzadziej spotykanych - atmosferycznych, stojących kotłów gazowych polskich producentów. Z czasem przybywało na rynku urządzeń firm zachodnich, nowoczesnych, coraz bardziej skomplikowanych, którymi obecnie zajmujemy się w głównej mierze. Od 2003 roku stopniowo zaczynałem współpracę z Ojcem, by w 2007 roku rozpocząć własną działalność pod nazwą 2M Serwis. Dziś nasza firma to osoby których wyborem i pasją jest praca, którą wykonujemy. Nasza specjalizacja to urządzenia: Vaillant, Termet, Saunier Duval, De Dietrich, Wolf.

W czym tkwi tajemnica naszego sukcesu, mierzonego wieloma tysiącami zadowolonych Klientów, którym od wielu lat zapewniamy regularną obsługę, naprawy i najwyższą sprawność urządzeń grzewczych ? Odpowiedzią jest nasza dewiza - "Kompetencja i solidność".

Kompetencja - to solidne podstawy - wyższe wykształcenie techniczne, uprawnienia i autoryzacje, solidna wiedza w dziedzinach takich jak elektronika, mechanika precyzyjna, mechanika płynów, termodynamika, teoria spalania a przede wszystkim ciągły rozwój - bo przy dzisiejszym tempie rozwoju technologii, kto nie idzie do przodu, ten w istocie się cofa.

Solidność i uczciwość - słowa które przyświecają naszej codziennej pracy, którymi nie boimy się legitymować mając świadomość, jaką odpowiedzialność i oczekiwania niosą one ze sobą. Pod każdym wykonanym zleceniem podpisujemy się wypracowaną przez 13 lat renomą.

Codzienna praca zgodnie z tymi zasadami zapewniła nam stabilną pozycję jednej z wiodących firm w branży na rynku wrocławskim.