2M SERWIS - MGR INŻ. MACIEJ MIŁEK
NIP: 894-267-83-44
 
ul. Maleczyńskich 36
52-428 Wrocław
 
tel: 516 566 001
 
!!! Uwaga !!!
Informujemy że - jak co roku - w okresie początków sezonu grzewczego (koniec września - listopad) ze względu na ogromną ilość zgłoszeń nie jesteśmy w stanie realizować przeglądów na bieżąco - czas oczekiwania może być dość długi - o szczegóły proszę pytać telefonicznie. Niestety zdarza się że nie nadążamy także z odbieraniem telefonów. W związku z tym prosimy o cierpliwość i zrozumienie, w razie ciągłej zajętości linii - próbę kontaktu innego dnia.
 

Kontakt telefoniczny: dni robocze godz. 8-16. Przed rozmową bardzo prosimy przygotować informację dotyczącą marki i modelu urządzenia/urządzeń które Państwo posiadacie.

Usługi zasadniczo świadczymy w dni robocze w godzinach 7-16, w miarę wolnych terminów.
Okresowo dostępne są też inne terminy, uzgadniane indywidualnie.

Rozumiejąc wagę problemów, jakie może sprawić nagła awaria urządzenia/systemu grzewczego, w szczególnych, pilnych przypadkach robimy co w naszej mocy by udzielić Państwu pomocy także w innych terminach, poza godzinami pracy i w dni wolne/świąteczne. Wiąże się to oczywiście z dodatkową opłatą.

Klientów potrzebujących tego rodzaju szybkiej pomocy poza godzinami pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie SMS-a na numer 516 566 001, podając koniecznie w jego treści przynajmniej:

  • markę i nazwę typu (model) urządzenia
  • rodzaj problemu/usterki
  • przybliżoną lokalizację - miejscowość i ulicę

Na podstawie tych informacji sprawa zostanie przekazana odpowiedniemu serwisantowi, który skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe. Uwaga: Niepodanie w treści wiadomości wszystkich w/wym informacji znacznie opóźni lub uniemożliwi obsługę zgłoszenia.

W sprawach mniej pilnych można kontaktować się także drogą e-mailową na adres: 2m.serwis(małpa)gmail.com